LISIA NORA

LISIA NORA domek
ilość osób: 2 osoby +2
Do Twojej dyspozycji oddaliśmy malutki domek ( jedyny udostępniany w naszym kameralnym siedlisku), w którym z pewnością odetchniesz od zgiełku życia. Domek pełen jest książek, a te spełniają wiele ról. Książki podpowiedzą przepis na najlepsze pączki, rozwikłają najtrudniejszą zagadkę kryminalną, opowiedzą o największych miłościach znanych ludzi. Wystarczy wybrać książkę, zaparzyć herbatę i czytać…

W Lisiej Norce znajdziecie również dwuosobowe łóżko, antresolę (wejście po drabinie) z dwoma materacami, łazienkę z prysznicem. Aneks kuchenny z najpotrzebniejszymi rzeczami – czajnik, kawiarka, kubki i szklaneczki  – to w sumie jest najważniejsze!

STAJNIA
W drewnianym budynku, który pełnił przez wiele lat funkcję stajni, urządziliśmy malutkie, przytulne pokoje. Dzielone drzwi ze śladami końskiego użytkowania, to ślady jeszcze niedawnych mieszkańców stajni.
Pokoje mają dostęp do aneksu kuchennego oraz wspólnej łazienki, również zaadaptowanej z końskiego boksu.

U BORZOJÓW mały pokój
ilość osób: 2 osoby
W tym malutkim pokoju urządzonym w jednym z końskich boksów spotkacie się z naszymi charcimi wspomnieniami. Są psiejskie książki, zdjęcia naszych chartów, dyplomy. Ps są na tyle ważne w siedlisku, że poświęciliśmy im właśnie ten pokój.

U ZIELARZA
ilość osób: 3 osoby
To większy pokój, w którym mogą nocować trzy osoby. Z pewnością uroczym elementem jest malutka koza, którą można ogrzać pomieszczenie w słotne i zimne wieczory. Pokój U Zielarza pełen jest książek o ziołowej tematyce: zioła w kosmetyce, ziołolecznictwo, ziołowe encyklopedie, zioła lasów i pól, rośliny lecznicze, klucze do oznaczania roślin, receptariusze. Zielarstwem pachnie na kilometr, książki i pokój tym bardziej interesujący, że w okolicy znajdziecie to, o czym w książkach przeczytacie. Na zdrowie!