WARTO WIEDZIEĆ

Zanim zdecydujecie się napisać do nas z zapytaniem o dostępność lub z rezerwacją terminu, chcielibyśmy nakreślić Wam profil działania Lisiej Nory. To wbrew pozorom bardzo ważne informacje, które mogą rzutować na decyzje wyboru tego miejsca na wypoczynek.

PSIEJSKO CZARODZIEJSKO
Siedlisko jest miejscem w głównej mierze przeznaczonym dla gości z psami. Trzeba pamiętać, że to oni są najczęstszymi bywalcami Lisiej Nory.
Dlatego osoby z alergiami mogą mieć problem. Nie posiadamy pokoi, do których wstęp dla psów jest wzbroniony. W Lisiej psy mogą robić to, co lubią. Węszyć, biegać, kopać doły i bawić się ze sobą. Mogą kraść drożdżówkę niefrasobliwie pozostawioną na stole i kiełbasę z ogniska. Mogą skakać upiaszczonymi łapami na białe szorty, spać na łóżkach i fotelach zostawiając tonę sierści.
Psy to uprzywilejowani goście, którzy za pobyt w siedlisku nie płacą.
Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo psów, które powinny znajdować się pod ciągłą opieką właściciela.

RODZINY Z DZIEĆMI
Wybierając siedlisko na wypoczynek z dziećmi trzeba pamiętać, iż jest tutaj dużo zwierząt. Zwierząt gospodarskich, naszych psów, oraz psów naszych gości. Nie ma placów zabaw, psy biegają luźno, kury gdaczą, a konie rżą. Ważne jest, aby dzieci nie przyczyniały się do dyskomfortu zwierząt mieszkających w siedlisku, i aby nie pozostawały bez opieki stwarzając zagrożenie choćby dla samych siebie. W siedlisku toczy się codzienne wiejskie życie pełne sprzętów, które są niezbędne w gospodarstwie wiejskim.

PSY PROBLEMOWE
Ze względu na bezpieczeństwo gości, ich zwierząt oraz nasze, nie przyjmujemy psów agresywnych. Wiemy jak ważny jest dobrostan zwierząt, a siedlisko z założenia jest miejscem, które ma pomagać psom w komunikacji, a nie szkodzić.

TV I WI-FI
Tego w siedlisku nie ma i nie będzie. Jest za to budzik w postaci koguta Włodzimierza. Jest szczekanie psów, wycie wilka. Jest śpiew ptaków o poranku i rozmowy do świtu przy stolikach w ogrodzie. Jest również dużo książek.

ZASRANY INTERES
Kupki po naszych psach zbieramy obowiązkowo. Woreczki na psie kupki znajdziecie na terenie siedliska.

WYBIEG DLA PSÓW
Dysponujemy 3,5 ha, ogrodzonym siatką leśną wybiegiem dla psów. To dobra alternatywa dla tych wszystkich, którzy chcą pracować z psem, a boją się otwartych przestrzeni. To także dobre miejsce, aby psy mogły bezpiecznie bawić się ze sobą pod okiem właścicieli.