ATRAKCJE LISIEJ NORY

Wolnych chwil w siedlisku nie ma dużo, ale każdą z nich wykorzystujemy, jak tylko się da. Organizujemy warsztaty, spotkania, imprezy okolicznościowe, wszystkie ogłaszamy na naszym fanpage na FACEBOOK.

ZAGRODA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH I WIEJSKI OGRÓDEK
Siedlisko Lisia Nora jest nie tylko naszym i naszych psów domem. Od początku mieszkają tu różne zwierzęta gospodarskie. Odwiedź nas i poznaj cudownych mieszkańców siedliska.
Jest również mały ogródeczek, w którym hodujemy warzywa i owoce naturalnie uprawiane. Są piękne motyle na rosnących w nim ziołach i krzątające się po gospodarstwie, wszędobylskie kury. Ma być sielsko i spokojnie. I chyba tak jest.

WARSZTATY RĘKODZIEŁA
W sezonie letnim w siedlisku odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będziemy uczyć się tego wszystkiego, co Agatka potrafi, a potrafi dużo. Na serio. Wyrabia mydełka, dzierga, haftuje, wyplata. A to, co robić będzie uzależnione jest od tego, co znajdzie pod ręką. To prawdziwa kreacja. Podczas zajęć jest dużo rozmowy, leśnych ploteczek. I jest fajnie.
Zanim jednak przyjedziecie, sprawdźcie, czy w tym terminie nie odbywają się zorganizowane warsztaty o innej tematyce lub czy siedlisko nie jest zarezerwowane.

WYBIEG DLA PSÓW
3,5 hektarowa, ogrodzona polana jest idealnym miejscem do wybiegania i zabaw naszych psiaków. Właśnie tutaj mogą bezpiecznie i do woli hasać po jurajskich łąkach.
Lisia Nora to miejsce, gdzie psiaki ze swoją rodziną są mile widziane.
Kalendarz imprez możesz obserwować na naszym profilu na FACEBOOK

CHARTY
W siedlisku żyją również charty. Nie można sobie wyobrazić bardziej dystyngowanych psów. Mówią, że borzoje to psy carów, ale i carowie wśród psów. Wyobrażasz sobie spacer z taką gromadką? Chciałbyś spędzić chwilę w ich towarzystwie? Uprzedzamy, że to bardzo niebezpieczne, bo … uzależnia.
A jeśli już charty Cię uzależnią od siebie, zapraszamy na stronę CHARTY.PL . Zrobi się jeszcze bardziej bajkowo i przestać myśleć o nich będzie bardzo trudno

Lisia Nora sama w sobie jest bardzo inspirująca, dlatego regularnie odbywają się w niej warsztaty, szkolenia, różnego rodzaju imprezy plenerowe. Z tej również przyczyny siedlisko przyciąga fotografów. Odbywają się tutaj warsztaty fotografii, ślubne sesje zdjęciowe, plenery.

W LISIEJ NORZE GOŚĆMI BYLI:

AGNIESZKA PENKALA – jest zoopsychologiem, instruktorem szkolenia psów, ewaluatorem psów agresywnych. Agnieszka jest właścicielem szkoły dla psów SMART DOGS, gdzie uczy opiekunów, jak wychować niekłopotliwego przyjaciela domu. Agnieszka prowadzi również Akademię Handlingu.
W siedlisku prowadzi warsztaty i szkolenia swoją autorską metodą 3E by Penkala.

IZABELA SEKUŁA – autorka bestsellerowych książek o żywieniu psów W ZGODZIE Z NATURĄ. Od 2016 roku prowadzi szkolenia z zakresu diety RAW w całej Polsce. W siedlisku opowiada o zdrowej diecie, komponowaniu jej i suplementacji.

ANNA RZESZOWSKA – Fotograf, który zatrzymuje w kadrze pozytywne emocje, te które pojawiają się gdy jesteśmy najbardziej autentyczni. Słowa Roberta Brenssona towarzyszą jej pracy: Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.
Oto cała tajemnica fotografii Anny. Nie trzeba szukać daleko, spójrzcie na zdjęcia naszego siedliska. Anna w siedlisku organizuje swoje plenerowe warsztaty.

Zapraszamy do siedliska Lisia Nora, może i Ty znajdziesz tu swoje miejsce.