KREATYWNA LISIA NORA

Wolnych chwil w siedlisku nie ma dużo, ale każdą z nich wykorzystujemy na rękodzieło, tworzenie i kreowanie. Nasze warsztaty regularnie ogłaszamy na naszym fanpage na FACEBOOK.

Kreatywna Agata
W sezonie letnim w weekendy będą odbywać się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Będziemy uczyć się tego wszystkiego co Agatka potrafi, a potrafi dużo. Na serio. Wyrabia mydełka, dzierga, haftuje, wyplata. A to, co robić będzie uzależnione jest od tego, co znajdzie pod ręką. To prawdziwa kreacja. Podczas zajęć jest dużo rozmowy, leśnych ploteczek. I jest fajnie.

Zajęcia KREATYWNA LISIA NORA odbywać się będą w soboty i niedziele, w godzinach 12.00 – 16.00. Goście siedliska będą mogli posilić się również domową zupką i innymi specjałami agacinej kuchni.

Lisia Nora sama w sobie jest bardzo inspirująca, dlatego regularnie odbywają się w niej warsztaty, szkolenia, różnego rodzaju imprezy plenerowe. Z tej również przyczyny siedlisko przyciąga fotografów. Odbywają się u nas warsztaty fotografii, ślubne sesje zdjęciowe, plenery.

W LISIEJ NORZE GOŚĆMI BYLI:

AGNIESZKA PENKALA – jest zoopsychologiem, instruktorem szkolenia psów, ewaluatorem psów agresywnych. Agnieszka jest właścicielem szkoły dla psów SMART DOGS, gdzie uczy opiekunów, jak wychować niekłopotliwego przyjaciela domu. Agnieszka prowadzi również Akademię Handlingu.
W siedlisku prowadzi warsztaty i szkolenia swoją autorską metodą 3E by Penkala.

IZABELA SEKUŁA – autorka bestsellerowych książek o żywieniu psów W ZGODZIE Z NATURĄ. Od 2016 roku prowadzi szkolenia z zakresu diety RAW w całej Polsce. W siedlisku opowiada o zdrowej diecie, komponowaniu jej i suplementacji.

ANNA RZESZOWSKA – Fotograf, który zatrzymuje w kadrze pozytywne emocje, te które pojawiają się gdy jesteśmy najbardziej autentyczni. Słowa Roberta Brenssona towarzyszą jej pracy: Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.
Oto cała tajemnica fotografii Anny. Nie trzeba szukać daleko, spójrzcie na zdjęcia naszego siedliska. Anna w siedlisku organizuje swoje plenerowe warsztaty.

Zapraszamy do siedliska Lisia Nora, może i Ty znajdziesz tu swoje miejsce.