LISIA NORA

LISIA NORA – domek całoroczny
ilość osób: 2 osoby + 2
Do Twojej dyspozycji oddaliśmy malutki domek ( jedyny udostępniany w naszym kameralnym siedlisku), w którym z pewnością odetchniesz od zgiełku życia. Domek pełen jest książek, a te spełniają wiele ról. Książki podpowiedzą przepis na najlepsze pączki, rozwikłają najtrudniejszą zagadkę kryminalną, opowiedzą o największych miłościach znanych ludzi. Wystarczy wybrać książkę, zaparzyć herbatę i czytać. Jest również lisia półka, a na niej najbardziej lisie książki.

W Lisiej Norce znajdziecie duże dwuosobowe łóżko, antresolę (wejście po drabinie) z dwoma materacami, łazienkę z prysznicem. Aneks kuchenny z najpotrzebniejszymi rzeczami – czajnik, kawiarka, kubki i szklaneczki  – to w sumie jest najważniejsze!

STAJNIA
W drewnianym budynku, który pełnił przez wiele lat funkcję stajni, urządziliśmy malutkie, przytulne pokoje. Dzielone drzwi ze śladami końskiego użytkowania, to ślady jeszcze niedawnych mieszkańców stajni.
Do Waszej dyspozycji w stajni jest letnia kuchnia oraz dwie łazienki.

U BORZOJÓW mały pokój
ilość osób: 2 osoby (łóżko dwuosobowe)
W tym malutkim pokoju urządzonym w jednym z końskich boksów spotkacie się z naszymi charcimi wspomnieniami. Są psiejskie książki, zdjęcia naszych chartów, dyplomy. Psy są na tyle ważne w siedlisku, że poświęciliśmy im właśnie ten pokój.

U ZIELARZA
ilość osób: 2 osoby + 1
To większy pokój, w którym mogą nocować trzy osoby. Z pewnością uroczym elementem jest malutka koza, którą można ogrzać pomieszczenie w słotne i zimne wieczory. Pokój U Zielarza pełen jest książek o ziołowej tematyce: zioła w kosmetyce, ziołolecznictwo, ziołowe encyklopedie, zioła lasów i pól, rośliny lecznicze, klucze do oznaczania roślin, receptariusze. Zielarstwem pachnie na kilometr, książki i pokój tym bardziej interesujący, że w okolicy znajdziecie to, o czym w książkach przeczytacie. Na zdrowie!

MIĘDZY NAMI, BIBLIOTEKA – małe pokoje
ilość osób w pokoju: 2 osoby
Pokoje są wielkościowo takie same jak U Borzojów i bardzo podobnie urządzone. W Bibliotece oczywiście jest więcej książek, a Między Nami z pewnością zaskoczy w tym roku. Pokoje mają podwójne łóżka.